Hello World, czyli po co to całe zamieszanie

2023-10-11
Cześć! Witamy Cię serdecznie w serwisie i przede wszystkim w aplikacji Maturapka.pl! Wierzymy, że nauka może być prosta i zarazem fascynująca. Maturapka.pl to miejsce, które powstało z myślą o uczniach szkół średnich, którzy nie tylko przygotowują się do matury, ale również na codzień uczą się w ramach wybranych przez nich przedmiotów. To miejsce także dla osób ciekawych, chcących zdobyć aktualną wiedzę na najważniejsze tematy.
Zespół Maturapki

Maturapka.pl to aplikacja, która oferuje quizy wiedzy z kilku ważnych przedmiotów. Aktualnie skupiamy się na Wiedzy o Społeczeństwie, Historii, Biologii oraz Geografii. Dosłownie codziennie uzupełniamy naszą bazę pytań i aktualizujemy treści. Naszym celem jest stale poszerzać ofertę, dlatego już wkrótce możecie spodziewać się kolejnych przedmiotów (już teraz możemy powiedzieć, że pracujemy nad językiem polskim).

Quizy zawierają pytania z odpowiedziami A, B, C, D, które pozwolą Ci ćwiczyć i utrwalać materiał. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz powtórki przed klasówką, egzaminem próbnym, czy samą maturą, nasza aplikacja powstała po to, aby Ci pomóc. Każde pytanie to szansa na naukę i doskonalenie swojej wiedzy. Pamiętaj, nie jesteśmy konkurencją dla szkoły czy twojego ulubionego podręcznika. Jesteśmy uzupełnieniem, dzięki któremu usystematyzujesz widzę.

 

…ale najpierw coś sobie wyjaśnijmy

 

Gdy udzielisz odpowiedzi na pytanie, nie ograniczamy się tylko do oceny poprawności. Oferujemy Ci również dostęp do wyjaśnień danych zagadnień. Dlaczego to jest takie ważne? Bo wiedza to nie tylko znajomość faktów, ale także zrozumienie, co z czego wynika. Nasze wyjaśnienia pomogą Ci zrozumieć, że np. w Powstaniu Warszawskim tak naprawdę data 1944 roku ma drugorzędne znaczenie, a DNA to nie tylko nikomu nic nie mówiące połączenie adeniny, cytozyny, guaniny i tyminy.

 

Blog… czyli miejsce dla ciekawskich

 

Oprócz samej aplikacji, w naszym serwisie znajdziesz blog, który będzie źródłem dodatkowej wiedzy i inspiracji. Tutaj znajdziesz artykuły, porady, ciekawostki oraz materiały edukacyjne. Dowiesz się m. in. jak lepiej się uczyć czy jak radzić sobie ze stresem przed egzaminem.

 

Design w służbie nauki

 

Maturapkę zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby po prostu…uczyć. Rozumiemy, że jesteś z nami, aby powtórzyć materiał, a nie po to, aby rozpraszać się reklamą najnowszych czerwonych sneakersów. W Maturapce znajdziesz same przyjemne dla oka kolory i kształty. Uważamy, że jak produkt jest dobry, to nie musi być w jaskrawych barwach i z tysiącem wyskakujących komunikatów. Z nami się skupisz na najważniejszym, słowo!

Maturapka to aplikacja internetowa typu PWA. Oznacza to, że

…jeszcze jedno o samej aplikacji. Twoje bezpieczeństwo i prywatność jest dla nas priorytetem. Twoje dane nas nie interesują. Potrzebujemy jedynie adres e-mail, aby utworzyć Twoje konto. To wszystko.

 

Gotowi? Zaczynajmy!

 

Nauka może być ciekawa i satysfakcjonująca, a my jesteśmy tutaj, by Ci w tym pomóc. To dopiero początek naszej przygody, więc śledź nas, bo czeka Cię wiele niespodzianek i nowości. Przejdź do panelu logowania, stwórz konto i zaczynaj!

Od początku stawiamy na transparentność. W bezpłatnej wersji proponujemy Ci dostęp do jednej całej kategorii w ramach wybranego przez Ciebie przedmiotu. Aby odblokować dostęp do reszty kategorii prosimy Cię o subskrypcję w wysokości 19.99 złotych miesięcznie. Uważamy, że to uczciwa cena, dzięki której będziemy w stanie ciągle rozwijać aplikację.

Tak jak Ty, my również dopiero zaczynamy naszą przygodę. Pomóżmy sobie nawzajem. Będzie nam bardzo miło jak udostępnisz naszą aplikację znajomym! Do zobaczenia!

Cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

ZaakceptujOdmów